ЗАМОВЛЕННЯ

УКРАЇНСЬКИЙ ТРОЦЬКИЙ. ТЕКСТИ ЛЕВА ТРОЦЬКОГО ПРО УКРАЇНУ: (зб. перекладів статей, виступів, промов та відозв з коментарями) / наук. ред. Д. М. Пілаш; літ. ред. С. П. Денисюк [та ін.]; перекл. з рос. А. А. Іщенко [та ін.]; Соціалістичне об’єднання «Ліва опозиція». – Одеса: ВМВ, 2013. – 167 с. – з іл.

У цьому томі зібрано статті, виступи, промови та відозви одного з провідників Жовтневої революції 1917 року Лева Троцького, присвячені ключовим подіям, що відбувалися в Україні в період з 1917 по 1939 роки: відносинам Української Центральної Ради і Ради Народних Комісарів Радянської Росії, Брестському миру, польсько-українській війні 1920 року, звільненню Криму від Врангеля, господарському та національному будівництву в перші роки радянської влади, голоду і репресіям 1930-х років, анексії Карпатської України фашистською Угорщиною, приєднанню Західної України до Радянської України, співробітництву Гітлера з українськими націонал-соціалістами. Деякі з текстів написані Троцьким у співавторстві з Володимиром Леніним, Григорієм Чичеріним, Дмитром Курським та Юхимом Медведєвим. Наведені матеріали переконливо свідчать, що інтернаціоналізм їхнього автора полягав саме у послідовній боротьбі за національне визволення всіх поневолених народів. До видання також включено тексти сучасних дослідників і послідовників Троцького, примітки.

Видано коштом соціалістичного об’єднання «Ліва опозиція», редакції журналу соціальної критики «Спільне», профспілки «Захист праці», а також за рахунок особистих пожертв Віталія Атанасова, Олега Верника, Андрія Іщенка, Дениса Катуніна, Бориса Пастуха та учасників 29-го міжнародного табору революційної молоді, який було організовано Об’єднаним секретаріатом Четвертого інтернаціоналу в Каталонії у серпні 2012 року.

З питань придбання в Україні звертатися за адресою: pomidor.od@gmail.com або пишіть повідомлення на https://vk.com/id126266338

Вартість:
30 грн.

Стаття від видавців: ЗАХАР ПОПОВИЧ: “Досвід 20-их та 20-річчя історичної амнезії”

Comments
One Response to “ЗАМОВЛЕННЯ”
Trackbacks
Check out what others are saying...


Leave A Comment

НАША КНОПКА

ГАСЛО: Головний аналітичний сайт