ПРО НАС

Вітаємо вас на Головному аналітичному сайті “Лівої опозиції”!  В загальних рисах скласти уявлення про нашу організацію дозволить “Маніфест”, а повнішу картину – лише наші дії. Але якщо ви все ж зайшли на цю сторінку…

Соціалістичне об'єднання "Ліва опозиція" утворенe у листопаді 2011 року колишніми активістами "нових лівих" груп "Ліва ініціатива", "Організація марксистів", "Соціальна альтернатива" та марксистської групи "Помідор"

Хто ми є: „Ліва опозиція” — це спільнота, яку об’єднує не лише боротьба проти нинішніх соціальних проблем, а й побудова альтеративного шляху розвитку. Наша мета — повалення капіталізму — системи, заснованої на бідності виробників багатств. Ми вважаєм демократію несумісною з диктатурою ринку. Для нас соціалізм — це не лише більш справедливий лад, але і єдиний шанс людства на порятунок від глобальної катастрофи, зокрема, екологічної чи воєнної. Дохід від економіки має спрямовуватись на загальні потреби. Всі найважливіші питання повинні вирішувати ради, а виконавці їх рішень працюватимуть під страхом звільнення своїм “роботодавцем” — народом.

Збіг у найменуванні з відомою групою більшовиків, що боролись проти сталінізму у ВКП(б) – не випадковий. Ми дійсно вважаємо СРСР у підсумку невдалим прикладом будівництва соціалізму. Ми раді бачити у своїх лавах будь-яких представників широкого лівого спектру, включаючи щирих соціал-демократів. “Ліва опозиція” підтримує зв’язки з робітничими й студентськими рухами світу завдяки контактам з Четвертим Інтернаціоналом.

“Серед багатьох лівих і псевдолівих рухів в Україні об’єднання
«Ліва опозиція» виділяється якісною протестною активністю
та інтелектуальною й дотепною критикою олігархічного режиму…”

ВЕЛИКА ІДЕЯ // “Молодість на марші”

Методи. Інструмент реалізації наших завдань – побудова робітничої партії-виразника інтересів трудящих. Наша повсякденна робота – протестні акції, а також ведення агітації, зокрема, на цьому сайті та друкованих періодичних виданнях; видавництво книг і брошур; проведення публічних дискусій; поширення лівої культури в усіх її формах – від літератури до виготовлення відео-роликів.

Членство: На разі “Ліва опозиція” легалізована як громадська організація. Вступити до її лав може навіть людина без тривалого досвіду революційної боротьби. Щомісячна сплата членських внесків – обов’язкова на мінімальному рівні, задекларованому  у момент вступу.

Перехідні вимоги: Визнаючи СРСР тоталітарною державою, ми вважаємо за необхідне захищати безспірні досягнення радянської системи, виборені в ході революційної боротьби. Звичайно, тільки постійна боротьба зможе перетворити декларації про безкоштовну освіту, медицину й гідну працю на рельність. Окрім цього ми намагаємось розширити права громадян, тому вимагаємо невідкладно втілити наступні зміни:

- скасування дискримінаційних форм зайнятості (від безкоштовного стажування до аутсорсінгу);
- виборність суддів і регіональних керівників МВС;
- декриміналізацію порушень авторського права, якщо такі діяння здійснювались без комерційної мети;
- захист українських заробітчан за кордоном і трудових мігрантів всередині України;
- розширення прав профспілок, зокрема, на представництво профкому у керівних органах підприємств;
- розширення права на страйк: для страйку із захисними вимогами достатньо рішення профкому;
- контроль за ефективним використанням комунальної власності – транспорт і ЖКГ повинні виконувати соціальну функцію, а не розглядатись як джерело збагачення;
- скасування недоторканності для народних депутатів;
- посилення ролі місцевих референдумів, зокрема, запровадеження можливості блокувати рішення місцевої влади;
- заборону розміщення іноземних військових баз;
- інші вимоги: http://gaslo.info/?page_id=2374.

КОНТАКТ: 063-195-41-94

gaslo.info@gmail.com

Сайт наших одеських товаришів: http://pomidor.blox.ua

Наші ресурси в соцмережах:

Група в Facebook http://www.facebook.com/groups/197220100364693

Фан-сторінка в Facebook http://www.facebook.com/liva.opozicya

Група ВКонтакте http://vk.com/club32564932

Підписка на новини ВКонтакте http://vk.com/gasloinfo

Наш канал на Youtube http://www.youtube.com/user/GasloInfo

Comments
One Response to “ПРО НАС”
Trackbacks
Check out what others are saying...


Leave A Comment

НАША КНОПКА

ГАСЛО: Головний аналітичний сайт