1 травня відзначать акцією та візитом ветерана революції 68-го (АНОНС)

1 травня о 12.00 біля пам’ятника Івану Франку у Києві відбудеться акція „Марш за соціальні зміни”. Молодь та робітники вимагатимуть припинити ринкові реформи і перекласти тягар кризи на олігархів. Також 1-2 травня відбудеться конференція “нових лівих”

Колектив “Лівої опозиції”

Київ, 1 травня 2015 року, 12.00 біля пам'ятника Івану Франку

1 травня о 12.00 біля пам’ятника Івану Франку у Києві відбудеться акція „Марш за соціальні зміни”. Молодь та робітники вимагатимуть припинити ринкові реформи і перекласти тягар кризи на олігархів. Також 1-2 травня відбудеться конференція “нових лівих”. Організатори: „Асамблея соціальної революції”, ГО “Альтера”, “Ліва опозиція”.

Вимоги соціалістів сформульовані наступним чином: „Ні – продовженню війни, росту тарифів, підвищенню пенсійного віку, новому Трудовому кодексу, платній медицині та освіті. Так – національному примиренню, позбавленню майна олігархів, списанню боргу перед МВФ”.

Виходити з протестом проти влади капіталу закликає, зокрема, правозахисник Володимир Чемерис: „Вони свого досягнуть, якщо ми й зараз промовчимо. Нам треба сказати, що ми думаємо зараз. Інакше замовкнемо надовго”.

У цей же день відбудеться захід, присвячений формуванню нової лівої партії, яка діятиме на засадах демократії участі. Серед гостей конференції – лідери протестуючих трудових колективів (завод „Південмаш”) та іноземні гості, зокрема, Алан Крівін – учасник „червоного травня” 1968 року, голова „Нової антикапіталістичної партії” (Франція). Захід почнеться 1 травня о 14.00 у „Майдан Прес Центрі” (вул. Інститутська 22/7) і продовжить роботу 2 травня.

„Цивілізована європейська країна без сильної лівої партії – це нонсенс. І населення України вже відчуває це на своїх гаманцях”, – закликає відвідати конференцію Ілля Пономарьов, депутат Держдуми РФ, що голосував проти анексії Криму.

Контакт: 093-689-15-31
050-531-31-80

Відеоанонс за посиланням

Подія у соціальних мережах (+ підбірка картинок “Чому слід прийти на 1 травня?” за участі відомих соціальних активістів)

Leave A Comment

НАША КНОПКА

ГАСЛО: Головний аналітичний сайт