Активісти законно зайшли в офіс «Київпастрансу» (ФОТО і ВІДЕО)

Перебування громадян у приміщенні КП «Київпастранс» 19 лютого 2015 р. здійснювалось на законних підставах. Проте гендиректор Сергій Майзель назвав прихильників відкритої бухгалтерії “новими тітушками”

Оргкомітет партії
соціальної революції

Активісти розмістилися на поверсі, де знаходиться кабінет гендиректора

Перебування громадян у приміщенні КП «Київпастранс» 19 лютого 2015 р. здійснювалось на законних підставах. Про це йдеться у заяві активістів, що прийшли до генерального директора Сергія Майзеля в офіційні години прийому. Вони вимагали запровадження «відкритої бухгалтерії» — щоденного звіту про доходи і витрати КП — та скасування необґрунтованого підвищення проїзду. Акція носила мирний характер, проте охорона намагалась спровокувати сутичку та викликала посилений наряд міліції.

«Ми обурені заявою пана Майзеля, в якій він назвав візит громадян «замовною силовою акцією» «нових тітушок». Ніхто, зокрема, Сергій Майзель не має доказів проплаченості заходу. Такі заяви ганьблять його репутацію як посадовця. Нагадаємо, що під час страйку 18 грудня 2014 р. він зухвало назвав голодних водіїв «диверсантами». Такий тон спілкування свідчить про небажання йти на діалог та вирішувати соціальні проблеми», — упевнені активісти. Недоречним, на їх думку, є те, що С.Майзель говорить про «наступ київської влади на старі корупційні схеми»: «Нове керівництво наважилось лише підняти вартість проїзду, що за умов фінансової непрозорості навпаки поглиблює корупцію». Також активісти піднімали питання введення безкоштовного проїзду як адекватного заходу в умовах кризи.

Соціальні активісти скаржаться, що не можуть потрапити на прийом до пана Майзеля останні кілька тижнів. Не було його на місці й 19 лютого ц.р. Прийти до офісу активістів спонукала також інформація про фінансові правопорушення «Київпастрансу» на суму 34 млн. гривень, виявлені Держфінінспекцією за результатами перевірки підприємства у 2012—2014 рр. «Саме генеральний директор має бути зацікавлений у фінансовій прозорості, аби його не звинувачували у корупційних злочинах», — стверджується у заяві.

Активісти запевняють, що жодних незаконних дій не було, посилаючись на інформацію Відділу зв’язків з громадськістю ГУ МВС України в м.Києві. «У міліції визнали, що громадяни «бажали потрапити на прийом до дирекції підприємства», тобто перебували там на законних підставах. Також в МВС підтверджують, що вимоги були чітко сформульовані: «прозора бухгалтерія підприємства, цільове використання бюджетних коштів, зниження вартості проїзних квитків у місцевому транспорті». На місце події виїхала слідчо-оперативна група та керівництво Подільського управління міліції. Правопорушень зафіксовано не було», — підкреслюють активісти.

Активісти радять гендиректору С.Майзелю здійснити кроки назустріч громадськості й запровадити «відкриту бухгалтерію», залучивши волонтерів до цього процесу: «Доступність даних про фінанси — ось, що викличе довіру громадян до влади, а не провокаційні заяви».

У заході брали участь представники незалежної студентської профспілки «Пряма Дія», руху «Чорна веселка», соціалістичного об’єднання «Ліва опозиція», Оргкомітету партії соціальної революції, “Проти течії”, ГО “Альтера”.

“Київпастранс” – не приватна власність, а його фінанси – не комерційна таємниця!

Джерело фото: “Пряма Дія”

Контакт: 063-025-30-34

Leave A Comment

НАША КНОПКА

ГАСЛО: Головний аналітичний сайт