Акція до річниці повстання на “Арсеналі” (ФОТО)

У Києві відбулась акція до річниці повстання на заводі “Арсенал”. На тлі легендарної гармати лівими активістами розгорнуто банер з написом: “А ви б не повстали?”. Становище робітників “Арсеналу” має бути як ніколи зрозуміле нашим сучасникам. Чи будете ви далі терпіти знущання, які чинить влада, прикриваючись війною?

Колектив
“Лівої опозиції”

"А ви б не повстали?"

29 січня 2015 р. у Києві відбулась акція до річниці повстання на заводі “Арсенал”. Активісти Оргкомітету партії соціальної революції та “Лівої опозиції” повісили банер з написом “А ви б не повстали?” на тлі гармати біля метро “Арсенальна”. Після того, як активісти поклали квіти та покинули місце, невідомий провокатор зірвав транспарант. Тому гасло довелося повісити вище, залізши цього разу на вершину постаменту.

Олігархічна влада зробила все для дискредитації виступу “арсенальців”. Тому ми запитуємо пересічних громадян: а як би ви діяли на їх місці? Чи будете терпіти знущання, які чинить влада, прикриваючись війною? Якщо люди мають гідність, то вони не миритимуться з рабством. Право на повстання є непорушним.

Буржуазний режим Януковича, як і нинішній, теж намагався викорінити пам’ять про Січневе повстання. Замість вирішення соціальних проблем владі зручніше оголосити невдоволених зрадниками. Буржуазія досі виправдовується національними інтересами, але завжди дбає про власні.

Повстання робітників “Арсеналу” у 1918 році довело, що навіть війна не стане на перешкоді народному бунту.  Ліберальні реформи Уряду та деспотизм роботодавців викличуть опір трудящих. Наше завдання – розвинути його до соціальної революції.

Радимо прочитати: Січневі міфи українського націоналізму

Громадяни нейтрально, а подекуди й схвально реагували на гасло

Другий раз гасло довелось повісити вище

Leave A Comment

НАША КНОПКА

ГАСЛО: Головний аналітичний сайт