ГАСЛА МОМЕНТУ: «Закон про поліцію — страх влади перед протестами»

До річниці розробки «диктаторських законів» влада розробила новий репресивний акт, вважає соціалістичне об’єднання «Ліва опозиція». Небезпечні для учасників протестів норми містить проект Закону України «Про Національну поліцію» (№1692), поданий 12 січня 2015 року Юрієм Луценком («Блок Петра Порошенка»). Силовики будуть ще більш відчужені від громадян, але володітимуть ширшими повноваженнями по здійсненню контролю та репресій

Колектив “Лівої опозиції”

Поліція зможе забороняти знаходитись у певних місцях, а також проникати до будь-якого житла у разі вуличних заворушень

До річниці розробки «диктаторських законів» влада розробила новий репресивний акт, вважає соціалістичне об’єднання «Ліва опозиція». Небезпечні для учасників протестів норми містить проект Закону України «Про Національну поліцію» (№1692), поданий 12 січня 2015 року Юрієм Луценком («Блок Петра Порошенка»). Силовики будуть ще більш відчужені від громадян, але володітимуть ширшими повноваженнями по здійсненню контролю та репресій.

Здійснення репресій правоохоронцями стане простішим. У випадку застосування до громадянина заходів, що обмежують його права та свободи, працівник Національної поліції не повинен роз’яснювати причини таких дій, якщо це є «неможливим або недоречним».

Цілий ряд норм дозволить обмежувати свободу мирних зібрань. Правоохоронці зможуть виставляти пости та контрольно-пропускні пункти навіть без запровадження воєнного чи надзвичайного стану. Поліція може «не допускати громадян на окремі ділянки місцевості або об’єкти» без жодних підстав (сьогодні для цього потрібні такі обставини, як загроза життю або громадському порядку). При цьому навпаки громадян можуть зобов’язувати «залишатися на відповідних ділянках» без пояснення причин. Також дозволено здійснювати особистий огляд громадян та їхніх речей з метою забезпечення громадського порядку спільно з організаторами публічних і масових заходів, в тому числі із застосуванням у разі необхідності відповідних технічних (спеціальних) засобів. Це нагадує практику застосування металошукачів перед мітингами, як у Росії.

Ст.26 Проекту дозволяє використовувати вогнепальну зброю лише при наявності загрози життю і здоров’ю та інших серйозних підставах. Однак ця норма суперечить статті 23, де сказано про допустимість використання зброї навіть «з метою подолання протидії законній вимозі поліції».

Окремі статті дозволять порушувати права необмеженого кола громадян у випадку акцій протесту. Так, Національна поліція має право примусово входити у будь-який час доби до житла, зокрема, при наявності достатніх підстав вважати, що там відбувається вчинення злочину, а також у разі масових заворушень. Нинішній Закон у абзаці б) пункту 15 статті 11 дозволяє проникнення за умови «переслідування злочинця або припинення злочину».

Ще одна норма актуальна у контексті нещодавніх подій у Києві та може перешкодити свободі пересування у зв’язку зі страйком транспортників. Національна поліція має право блокувати окремі ділянки місцевості під час «дій, що порушують нормальну роботу транспорту».

Встановити контроль за громадянами також буде простіше.  Дозволяється вести «банки даних» стосовно широкого переліку осіб, які не мають судимості чи навіть не скоювали жодних протиправних дій. До переліку таких осіб потрапили: особи, щодо яких здійснюється профілактична робота; амністовані; іноземці, щодо яких скоєно злочин; особи, стосовно яких заведені справи оперативного обліку. Поліція вправі отримувати безкоштовно від провайдерів телекомунікацій дані про послуги та їх споживачів. Дозволено залучати громадян за їхньою згодою до позаштатного співробітництва.

Заохочувати жандармів влада зможе за допомогою подовженої відпустки та безвідсоткових кредитів на житлове будівництво.

Документ жодним чином не демократизує контроль за правоохоронцями. Начальники головних управлінь Національної поліції призначаються міністром внутрішніх справ за поданням начальника Національної поліції. Як і сьогодні, погодження з органами місцевого самоврядування не потребується. «Думка громадян щодо діяльності Національної поліції є одним із визначальних критеріїв офіційної оцінки її роботи», але звільнити поліцейських може лише місцева рада, а звільнити начальника головного управління вправі тільки міністр. Розділ про контроль і нагляд за діяльністю поліції взагалі не передбачають участі громадськості у цьому процесі.

«При виконанні службових обов’язків працівники органів внутрішніх справ незалежні від впливу будь-яких політичних, громадських об’єднань», а також зобов’язані дотримуватись політичної нейтральності. Але на практиці видно, що окремі добровольчі батальйони підкоряються народним депутатам, а деякі з підрозділів навіть мають яскраво-виражену ідеологічну спрямованість (як ультраправий полк «Азов»).

Законопроект про Національну поліцію не може бути прийнято, тим більше сьогодні, коли влада належить олігархічним кланам, а серед силовиків повно відвертих неонацистів. Розробка такого документу свідчить про те, що характер влади за рік фактично не змінився. Спроба втримати владу силою обернеться поразкою правлячого класу.

Капіталізм породжує фашизм — геть капіталізм!

Зброю — під контроль народу!

Leave A Comment

НАША КНОПКА

ГАСЛО: Головний аналітичний сайт