Бюджет-2015: злидні заради порятунку капіталізму

Всупереч Конституції документ зупиняє дію соціальних норм 46 законів України

Віталій ДУДІН, “Ліва опозиція”, для “Соцпорталу”

Уряд "вручну" визначатиме соцстандарти, "годуючи" найбільш лояльні групи - суддів, міліціонерів та інших

Ідеї «фейкового» доручення прем’єра від 5 грудня про заходи жорсткої економії знайшли своє відображення у цілком достовірному проекті Закону про Державний бюджет на 2015 рік (№1000). Документ обіцяє преференції наближеному до влади бізнесу і водночас дозволяє Уряду в ручному порядку урізати соцвиплат і стипендії.

Передусім, документ закладає значні диспропорції. Як і передбачалось, для документу характерне перенесення акцентів на підтримку військових та правоохоронців за рахунок соціальної сфери. Так, бюджет Міністерства охорони здоров’я складатиме 6,58 млрд. гривень (проти 8,48 млрд. гривень у 2014 році), а Міністерства освіти і науки — 19,7 млрд. гривень (проти 24 млрд. гривень у 2014 році). Міністерство оборони України може розраховувати на 40,2 млрд. гривень (проти 15,1 млрд. гривень у 2014 році), а Міністерство внутрішніх справ отримає 32,5 млрд. гривень (проти 17,9 млрд. гривень у поточному році).

Але ці цифри ще не дають у повній мірі уявлення про ті жорсткі заходи економії, які має намір впровадити Уряд у 2015 році.

Завдяки корупційним нормам Уряд зможе надавати преференції (державні гарантії до 25 млрд. гривень) будь-яким приватним підприємствам за такими напрямами: для забезпечення виконання боргових зобов’язань суб’єктів господарювання за кредитами, що залучаються для фінансування інвестиційних проектів, пов’язаних з обороною (суб’єкти господарювання можуть звільнятися від зобов’язання надавати майнове або інше забезпечення виконання зобов’язань та сплачувати до державного бюджету плату за їх отримання); на підставі міжнародних договорів України за такими можливими напрямами: фінансування інвестиційних, інноваційних, інфраструктурних та інших проектів розвитку, які мають стратегічне значення та реалізація яких сприятиме розвитку економіки України. Це означає, що підприємства олігархів будуть отримувати не лише державні замовлення (як «порошенківська» «Ленінська кузня», що виробляє бронеавтомобілі), а й державні гарантії. Умовою для їх отримання є навіть загадкова реалізація проектів, спрямованих на «зміцнення конкурентних переваг українських підприємств» (!).

Мінімальна зарплата не зростає протягом року і складатиме 1218 гривень (лише з 1 грудня вона збільшиться на 160 гривень). Відзначимо, що саме за рахунок збільшення податку на доходи з фізичних осіб (ПДФО) Уряд хоче збільшити наповнення казни. Тоді як прогнозований збір податку на прибуток знижується.

Чи не вперше в Україні пропонується відмовитись від виплат, присуджених Євросудом. Стаття 24 надає Кабміну право реструктурувати заборгованість обсягом до 7,5 млрд. гривень, що виникла станом на 1 січня 2015 року за рішеннями судів, виконання яких гарантовано державою, а також за рішеннями Євросуду, шляхом видачі фінансових казначейських векселів строком обігу до 7 років, з відстроченням платежів за цією заборгованістю на 2 роки та відсотковою ставкою 3% річних.

Всупереч обіцяній децентралізації, здійснюватиметься концентрація повноважень в руках Кабміну. Зокрема, він зможе розподіляти без погодження з бюджетним комітетом ВР видатки на забезпечення заходів, пов’язаних з реорганізацією (ліквідацією) центральних органів виконавчої влади.

Передусім, зазначимо, що граничний обсяг державного боргу зросте на 370 млрд. гривень і складе 1,17 трлн. гривень. Швидше за все, позичати Уряд має намір не тільки у МВФ. При цьому кредити ці йтимуть аж ніяк не на покращення рівня життя народу.

А тепер найцікавіше. Ідеї з т.зв. «фейкового» доручення прем’єра від 5 грудня 2014 року знайшли відображення у документі, при чому у значно гіршому варіанті. Кабмін не скасовує пільги, але виплачуватиме їх лише при наявності «фінансових можливостей». Якщо Микола Азаров хотів таким чином регулювати лише соцвиплати чорнобильцям, то Арсеній Яценюк, який його за це критикував, пропонує поширити дане правило і на стипендії.

Кабінет Міністрів України встановлює «особливий» порядок індексації зарплат, який очевидно нівелює можливість адекватного підвищення зарплат відповідно до зростання цін. Урізаються зарплати багатьох державних службовців, проте окремі категорії не відчуватимуть затягування пасків. Так, зарплати суддів сягатимуть аж 15 мінімальних зарплат, а зарплати «силовиків» (включаючи міністрів), що залучені до АТО, не зачіпаються.

Найголовніше те, що Уряд пропонує фактично зупинити дію положень 46 законів України (нинішній — лише восьми). Норми, які стосуються соціальних прав, застосовуватимуться, виходячи з «наявних фінансових ресурсів» Це відноситься, зокрема, до:

1) Закону України «Про вищу освіту» (ним регулюється виплата стипендій та зарплат викладачам);

2) Кодексу законів про працю у ч.3 ст.119 (компенсація заробітку за час військової служби) та ст.250 (відрахування коштів профспілкам на фізкультурну та оздоровчу роботу);

3) Закону України «Про зайнятість населення» у абз.2 ч.1 ст. 26 (виплата компенсації за ЄСВ роботодавцям, які надавали перше робоче місце) та ст.28 (надання житла та одноразової грошової допомоги сільським працівникам);

4) Основ законодавства України про охорону здоров’я у п. «ж» ч.1 ст.77 (встановлення посадових окладів на основі Єдиної тарифної сітки);

5) Закону України «Про встановлення державної допомоги постраждалим учасникам масових акцій громадського протесту та членам їх сімей (виплати учасникам «Революції гідності»);

6) Закону України «Про Національну гвардію України» у ч.5 (забезпечення житлом) і ч.7 (компенсація за харчування) ст.21.

Протест проти економії 23 грудня не призвів до масових страйків, тому Држбюджет ухвалено в антисоціальній редакції

Що означає «ручний» перерозподіл тих виплат, які встановлені Законом? За умови непрозорості бюджетів це призведе до нереальних зловживань. Одним соціальним групам Кабмін гроші даватиме, а іншим — ні, причому звинувачуватиме у проблемах медиків «жадібність» вчителів. Звичайно, лише солідарні протести цих та інших соціальних груп допоможуть відвернути прийняття Закону про Держбюджет-2015 у такій жахливій редакції.

ОНОВЛЕННЯ: На жаль, проект Державного бюджету-2015 було ухвалено в несприятливій редакції. Причиною тому є, зокрема, “благаюча” позиція керівництва Федерації профспілок України. 10-тисячна акція протесту 23 грудня 2014 року стала гучним вибухом, який не дав поштовху подальшим безстроковим протестам, а головне – страйкам на робочих місцях.  Однак, слід визнати, що було збережено певні гарантії освітянам. Кінцевого варіанту документу ще нема. Втім слід готуватись до 15 лютого 2015 року – саме тоді Уряд обіцяє переглянути закон про бюджет. Маси повинні бути рішучішими за бюрократичну верхівку!

Також по темі: Затягування пасків слід почати з олігархів

Leave A Comment

НАША КНОПКА

ГАСЛО: Головний аналітичний сайт