Від Кабміну вимагали зарплат і “відкритої бухгалтерії” (ФОТО)

Близько 100 працівників транспорту разом соціальними активістами влаштували протест біля Кабінету Міністрів України. Вони вимагали включити представників Вільної профспілки залізничників України (ВПЗУ) до робочої групи з реформування залізничного транспорту та виплатити борги по зарплаті працівникам КП “Київпастранс”. Активісти соціалістичного об’єднання “Ліва опозиція” в своєму виступі підкреслили необхідність введення “відкритої бухгалтерії”

Колектив “Лівої опозиції”

В акції взяли участь 100 працівників міського і залізничного транспорту

Близько 100 працівників транспорту разом соціальними активістами влаштували протест біля Кабінету Міністрів України. Вони вимагали включити представників Вільної профспілки залізничників України (ВПЗУ) до робочої групи з реформування залізничного транспорту та виплатити борги по зарплаті працівникам КП “Київпастранс”. Члени профспілки виступають проти приватизації “Українські залізниці”, тому що це призведе до втрати робочих місць. Також ставилась вимога провести люстрацію чиновників у сфері транспорту.

Активісти соціалістичного об’єднання “Ліва опозиція” в своєму виступі підкреслили необхідність введення “відкритої бухгалтерії” – щоденний он-лайн контроль за витрачанням бюджетних коштів. Фінансова прозорість, а не підняття тарифів, може вирішити проблему невиплати заробітної плати водіям трамваїв та тролейбусів. Також сьогодні буде передано письмове звернення до київської влади з вимогою запровадити “відкриту бухгалтерію”.

Голова ВПЗУ В.Козельський заявив, що люстрація не торкнулась транспортних чинів В.Януковича

Звернення, подане від голови вільної профспілки “Київпастрансу” Андрія Лаврюка, підтримали наступні об’єднання:

1. Вільна профспілка залізничників України
2. ГО «Центр соціальних і трудових досліджень»
3. ГР «Ліва опозиція»
4. ГО «Альтера»
5. Незалежна студентська профспілка «Пряма Дія»
6. Оргкомітет партії соціальної революції
7. ВГО «Інститут Республіка»

Працівники громадського транспорту підтримують гасло "відкриття бухгалтерії"

"Наступна зупинка - страйк". Чинуші, досить "їхати" на робітниках!

"Всі міністри-паразити не дають нормально жити "

Leave A Comment

НАША КНОПКА

ГАСЛО: Головний аналітичний сайт