НАРКОМ #5. “Максимальна” щедрість

Народний депутат України Максим Луцький за своїм характер належить до людей, які «готують воза взимку». В даному разі — для того, щоб в’їхати на ньому у нову Верховну Раду у жовтні. Напередодні Нового року за його дорученням у Солом’янському районі столиці роздавалось шампанське з портретом цього депутата, натякаючи за кого потрібно голосувати в мажоритарному окрузі.

Цей випадок яскраво демонструє, що буржуазним політикам неможливо завоювати прихильність своїми ідеями — лишається сподіватись на підкуп. Відзначимо, що нічого поганого саме про ідеї пана Луцького сказати не можемо. Бо про світогляд будь-кого з членів Партії Влади нікому не відомо апріорі. Втім, куди сильніше за слова цього молодого політика характеризують його дії. Адже законодавчі “подарунки”, які він просуває на посаді голови «освітнього» парламентського комітету, відверто лякають. Зокрема, він лобіює новий закон «Про вищу освіту». Достатньо лише згадати, що цей плід «родинного бізнесу» (пан Луцький є кумом міністра освіти Дмитра Табачника) викликає обурення і студентів, і викладачів (відео-доказ).

Тому, зрозуміло, що подібні методи ведення агітації він застосовуватиме й ближче до парламентських виборів 2012 року. Цікаво тільки, на які ще оригінальні аргументи він наважиться для пояснення цього вчинку…

Leave A Comment

НАША КНОПКА

ГАСЛО: Головний аналітичний сайт