28 листопада – Від подорожчання проїзду врятує „відкрита бухгалтерія” (АНОНС)

У п’ятницю 28 листопада 2014 року пройде пікетування Бюджетної комісії Київради (Хрещатик,36). На думку активістів, замість підвищення тарифів на проїзд потрібно запровадити „відкриту бухгалтерію”: щоденний он-лайн контроль за видатками і доходами бюджетних установ. „По-перше, ні про яке підвищення не може йти мови, поки народ позбавлений об’єктивної інформації щодо тарифоутворення. Нерентабельність транспорту – наслідок корупції”

Колектив ”Лівої опозиції”

У п’ятницю 28 листопада 2014 року пройде пікетування засідання Бюджетної комісії Київради (Хрещатик,36). На думку активістів, замість підвищення тарифів на проїзд потрібно запровадити „відкриту бухгалтерію”: щоденний он-лайн контроль за видатками і доходами бюджетних установ. „По-перше, ні про яке підвищення не може йти мови, поки народ позбавлений об’єктивної інформації щодо тарифоутворення. Нерентабельність транспорту – наслідок корупції. А по-друге, транспорт є правом кожного, яке повинно забезпечуватись владою, у тому числі за рахунок субсидіювання підприємств”, – вважають організатори. Ініціаторами акції виступають Оргкомітет партії соціальної революції та соціалістичне об’єднання “Ліва опозиція”.

”Запровадити дієвий антикорупційний інструмент можна за 5 днів і ми переконалися в цьому на досвіді реалізації подібного проекту у Міністерстві освіти та науки України у лютому 2014 року”, – зазначають активісти. Якщо столична влада не запровадить принцип відкритої бухгалтерії при прийнятті бюджету наступного року, то це продемонструє її небажання змінювати підходи до прозорості.

28 листопада ц.р. ми передамо свої вимоги київській владі, розкажемо про механізм запровадження відкритої бухгалтерії, а також запропонуємо альтернативи подорожчанню – зокрема, контроль за доходами від реклами та приватними перевізниками.

”Подорожчання тарифів на проїзд – лише один з антисоціальних кроків, подиктованих ліберальним курсом влади. Капіталісти, які отримали владу у Києві, перетворюють її на інструмент збагачення, а фінансове становище комунальних установ вважають комерційною таємницею. За таких умов підвищення плати за транспорт призведе лише до придбання нового транспорту представникам влади”, – упевнені активісти.

Контакт: 063-195-41-94

Зустріч в соцмережі ВКонакте: http://vk.com/raw_data_now

Зустріч в соцмережі Facebook: https://www.facebook.com/events/1548829782019210

 

Leave A Comment

НАША КНОПКА

ГАСЛО: Головний аналітичний сайт