Андрій ІЩЕНКО: “Харакірі для КПУ”

Вони мовчали! День, тиждень, два, три… Нарешті-таки дочекались… реакції представників КПУ на криваві події в казахському Жанаозені. У розлогому матеріалі «Оранжевый» экспресс Москва – Астана», опублікованому на сайті газети з абсурдною для неї назвою «Комуніст», автор-конспіролог, що є також палким прихильником геополітичної спадщини Збігнева Бзежинського та, напевно  Карла Хаусхофера, особливо науковими розмірковуваннями себе не парить, а за поширеною серед своїх партійних колег практикою все звалює на підступну діяльність, хто б сумнівався… держдепу США.  

В підсумку автор не забуває похвалити свого колишнього однопартійця, а нині за сумісництвом кривавого диктатора Назарбаєва: «Руководство Казахстана реагировало жестко, мудро и адекватно. Жесткость проявилась в введении чрезвычайного положения и в том, что спецназ особо не церемонился с хорошо подготовленными боевиками, которые прикидывались нефтяниками. Мудрость – в том, что президент Назарбаев лично посетил город Жанаозен и лично переговорил с местными жителями. Адекватность – в том, что казахские власти вежливо, но твердо разъяснили господам-пронырам из ЕС, что все происходящее в Жанаозене – внутреннее дело казахов».

Все це було б зовсім в стилі партії Петра Симоненка, яка протягом досить тривалого періоду без всякого сорому примудряється одночасно перебувати в одній парламентсько-урядовій коаліції з  провідними українськими олігархами і при цьому не забуває активно  морочити голови українським громадянам порожньою балаканиною про нібито захист інтересів трудящих від згаданих вище капіталістів. І не було би ніякого сенсу звертати увагу на класично праву маячню автора-«комуніста», якби не одна важлива обставина! 16 грудня 2011 назавжди увійде в історію як знакова подія: озброєними до зубів наймитами режиму розстріляні кілька десятків мирних робітників, розстріляні за те, що на протязі 6 місяців активно брали участь у страйку нафтовиків і вимагали поліпшення своїх економічних прав. Сімдесят людей вбито, сотні – поранені, тисячі – закатовані… І дата 16 грудня 2011 тепер назавжди вписана кров’ю в історію робітничого класу всього світу. У цій ситуації всі сили, які вважають себе лівими, виступили з осудом розстрілу мирного страйку нафтовиків Жанаозену і з протестами проти переслідування казахських трудящих. Акції солідарності пройшли в сотнях міст та містечок не тільки Європи, але й усього світу. А КПУ з правителями всього світу проти трудящих?!

Цікаво було б довідатись, розвідувальна служба чи департамент якої країни були б звинувачені у масових заворушеннях в Російській імперії на сайті газети «Комуніст» 9 січня 1905 року? Японії? А в жовтні 1917? А втім, це вже нецікаво – геть від ілюзій. Симоненківська КПУ – одна з партій буржуазії, а здорових сил там вже не залишається.  В цьому контексті приреченими на стагнацію в Україні стають і будь-які проекти, що були спрямовані на відсікання здорових елементів, яких в КПУ не залишається.         

   

Leave A Comment

НАША КНОПКА

ГАСЛО: Головний аналітичний сайт