СОЦДЕМ: “Звалили Леніна…”

“Марш миру” у Харкові завершився вже звичним варварством – руйнуванням пам’ятнику Леніну. Немає сумніву, що подібні провокації вигідні російському агресору. З такими патріотами не виключено, що російські танки дійдуть і до Харкова. І тоді на звільненому постаменті з’явиться пам’ятник Путіну

Колектив “Лівої опозиції”

“Марш миру” у Харкові завершився вже звичним варварством – руйнуванням пам’ятнику Леніну. Нічого спільного ці дії не мають з примиренням суспільства. Немає сумніву, що подібні провокації вигідні російському агресору, який зухвало паразитуватиме на радянському минулому, не маючи до нього жодного відношення. З такими патріотами не виключено, що російські танки дійдуть і до Харкова. І тоді на звільненому постаменті з’явиться пам’ятник Путіну. Руйнування пам’ятників не є трагедією само по собі. Але в нинішніх умовах вони є нічим іншим, аніж поглибленням розколу країни.

Київський Ленін впав, коли нинішні націоналісти ще були в опозиції. Сьогодні ж вони при владі і займаються тим самим. Прикро, що маси дозволяють обдурювати себе таким чином і завдовольняються дешевим шоу за відсутності реальних досягнень.

Послідовні російські імперіалісти з ДНР ненавидять Леніна, який був послідовним борцем проти національного поневолення. Для них він – затятий “русофоб”. Олігархічна українська влада ненавидить Леніна теж, звинувачуючи його в “українофобії”. Отже, реакціонери різних націй пояснюють все на зрозумілій для своїх прихильників мові. Що краще може викликати інтерес мислячих людей до спадщини видатного революціонера?

Leave A Comment

НАША КНОПКА

ГАСЛО: Головний аналітичний сайт