СОЦДЕМ: “Не страшні борги”

Міністр фінансів Олександр Шлапак цинічно заявляє про відсутність підстав обговорювати реструктуризацію боргу України перед МВФ. На сході війна, промислове виробництво падає, лише у Мінфіну все гаразд… Адже платять прості люди — “лохи” у сприйнятті урядовців

Колектив “Лівої опозиції”

Міністр фінансів Олександр Шлапак цинічно заявляє про відсутність підстав обговорювати реструктуризацію боргу України перед МВФ. За його словами, «навіть на теперішньому рівні економіки Україна виконає всі зобов’язання». Замість того, щоб добиватись звільнення нашої країни від кредитного ярма, Мінфін постійно розробляє законопроекти, спрямовані на руйнування бюджетної сфери та грабунок її працівників (за рецептами все того ж МВФ). Нашій владі за будь-яку ціну потрібно підтримувати статус «надійного позичальника» у відносинах з фондом. Навіть коли немає, за рахунок чого платити  зарплати і лікувати тисячі поранених.

Шановні представники МВФ, не слухайте українського міністра-садиста! Кредити, які ви надаєте, ніхто не буде повертати після соціальної революції! Але якщо ви дійсно хочете допомогти Україні, понівеченій війною, — ви можете в односторонньому порядку списати борги.

Нагадаємо, що Україні ще є куди вдосконалюватись у сервільності перед міжнародним фондом — Румунія у 1989 році погасила взагалі увесь борг перед МВФ. Однак це лише загострило кризу і прискорило падіння режиму.

Сукупний зовнішній борг України перевищує річний бюджет і складає $60 млрд, що становить близько 50% ВВП. Борги перед МВФ складають одну з найвагоміших часток. У 2014 році ми повинні виплатити Фонду 3,7 млрд. гривень. Це перевищує на 10 млрд. гривень сукупний бюджет Міносвіти та Міністерства охорони здоров’я. Чи буде користь від запозичень? Вони підуть або на повернення попередніх боргів, або на корупційні проекти як сумнозвісна «Стіна» (ніби фізична ізоляція дозволить протидіяти інформаційному впливу).

На сході війна, промислове виробництво падає, лише у Мінфіну все гаразд… Адже платять прості люди — “лохи” у сприйнятті урядовців.

Люди, то скільки будемо дозволяти тримати себе за лохів? Уряду Ісландії така недооцінка народного потенціалу дорого обійшлась.

Решта соціальних демотиваторів: http://gaslo.info/?cat=9

Leave A Comment

НАША КНОПКА

ГАСЛО: Головний аналітичний сайт