7 вересня – Обговорення “Ліва партія: як і навіщо?” (АНОНС)

В Україні назріває соціальний протест. Питання в існуванні політичної сили, яка озброїть його дієвою альтернативою існуючому ладу. Запрошуємо вас на відкрите обговорення ідеї створення лівої демократичної партії на основі ПП “Соціалістична Україна”. Під час заходу, що відбудеться 7 вересня у Києві, буде обговорено проект нового статуту та програму такої партії

Оргкомітет

Зокрема, буде обговорено проект статуту і програми

В Україні назріває соціальний протест. Питання в існуванні політичної сили, яка озброїть його дієвою альтернативою існуючому ладу. На майдани та антимайдани людей виводили соціальні проблеми і ненависть до влади. Однак, у лівих не було організації, здатної донести до кожного наш порядок денний. Партіям довіряють мало, «лівим» – іще менше, адже вони виявились лише представниками своїх олігархічних спонсорів. Політичний процес представляє лише різні відтінки правого. Чи слід дивуватись, що, держава не чує голосу трудящих?

Ми повинні створити демократичну соціалістичну політсилу, яка б послідовно відстоювала інтереси всіх, хто живе працею: робітників, людей з нестійкою зайнятістю, студентів та інтелігенції. Така партія повинна бути повністю незалежною від великого бізнесу та, не цураючись парламентських форм політичної боротьби, ставити за першочергову мету в першу чергу координацію низової масової мобілізації.

Партія має базуватись на таких принципах:

-         Фінансова незалежність та розвинена внутрішня демократія;

-         Повна фінансова прозорість та обмеження розміру внесків до фонду партії;

-         Зведення до мінімуму повноважень центру, створення колективного керівництва партією;

-         Широке залучення до розробки статуту партії, вирішення усіх питань шляхом електронного голосування.

Нова політична сила повинна стати інструментом для запровадження широкої політичної дискусії та реагування на актуальні виклики шляхом створення фракцій. Своїми діями вона має довести право представляти голос профспілок і соціальних рухів.

Для легалізації нашої діяльності, пропонуємо використати існуючу реєстрацію партії «Соціалістична Україна», яка готова юридично оформити проведення з’їзду. На ньому ми зможемо розробити та затвердити нову редакцію статуту, програми, переобрати керівні органи та змінити за потреби назву партії.

Установчі збори оргкомітету та перше публічне обговорення проектів статуту та програмних положень пропонуємо провести 7 вересня 2014 р. в Києві, а установчий з’їзд у жовтні ц.р. за підтримки незалежних профспілок в Кривому Розі.

Не маючи за першочергову мету взяти участь у найближчих парламентських виборах, однак, не цуратимемося використання передвиборчої кампанії для пропаганди наших ідей.

Закликаємо Вас приєднатися до нашої ініціативи та наближати спільними зусиллями настання соціальної революції!

Час: 7 вересня 2014 року (неділя) о 9.00

Місце: “Український Дім” (Київ, вул.Хрещатик, 2)

Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/323483924499157/

Подія у ВКонтакте: http://vk.com/club76225651

Проекти документів:

- Проект програми (12 пунктів)

- Проект організаційних принципів

- Проект статуту (на базі чинного статуту ПП “Соціалістична Україна”)

Просимо всіх, хто підтримує ідею створення сучасної лівої партії залишати підписи на підтримку, залишаючи своє ім’я / назву організації в коментарях або надсилаючи на адресу gaslo.info@gmail.com.

Підписанти:

- Соціалістичне об’єднання “Ліва опозиція”
- Володимир Іщенко, соціолог
- Ігор Бурдига, журналіст
- Олександр Ладиненко, лівий активіст (м.Одеса)
- Артем Чапай, журналіст
- Володимир Чемерис, правозахисник, голова ВГО “Інститут Республіка”
- Ігор Панюта, ГО “Альтера”
- Асамблея соціальної революції
- Володимир Гошовський, голова ПП “Соціалістична Україна”
- Ліза Бабенко, культуролог, арт-критик, куратор
- Анатолій Башловка, адвокат, правозахисник, лідер ГО «Громадянська справедливість»
Leave A Comment

НАША КНОПКА

ГАСЛО: Головний аналітичний сайт