9 квітня – Обговорення на тему дотримання трудових прав у Києві (АНОНС)

Соціалістичне об’єднання “Ліва опозиція” запрошує обговорити актуальні вимоги лівих, студентських та робітничих активістів, які можуть бути представлені на виборах до Київради 25 травня. 9 квітня (середа) о 20.00 у приміщенні за адресою вул.Басейна, 5-Б відбудеться обговорення блоку, присвяченого праці та зайнятості. Дані напрацювання підлягатимуть подальшому обговоренню в рамках асамблеї “Соціальна революція” та будуть покладені в основу програми змін.

Соціалісти вважають право на гідну працю одним з пріоритетніших. На жаль, оплата праці у столиці не відповідає темпу зростання цін. Приватний сектор фактично виведений із-під дії КЗпП, особливо у сфері послуг та торгівлі. Спостерігається значний розрив між оплатою суспільно-корисною праці та управлінської. Зокрема, розглядатимуться наступні питання:

1) Як вирішити проблему безробіття у Києві? Як захистити молодь ід афер у сфері зайнятості?

2) Як підвищити оплату праці та забезпечити гідні умови праці на всіх підприємствах – від заводів до офісів? Як змусити топ-менеджмент поділитись?

3) Як подолати тіньову зайнятість та збільшити доходи у міський бюджет? Яким чином ще можна збільшити наповнення бюджету? (зокрема, розглянеться питання встановлення підвищеної плати за землю для великого бізнесу)

Нагадаємо, що вже відбулися обговорення, присвячені питанням транспорту, ЖКГ, прямої демократії та гуманітарної політики (освіта, медицина, екологія).

Довідково:
Учасники асамблеї “Соціальна революція” розглядають виборчу кампанію до Київради як привід продемонструвати можливість підзвітної громадянам, а не партійним босам, політики, а також для озвучування напрямків змін, які утвердять пріоритет суспільних інтересів над інтересами прибутку й особистої наживи.

Leave A Comment

НАША КНОПКА

ГАСЛО: Головний аналітичний сайт