2 квітня – Обговорення проблем медицини і освіти Києва (АНОНС)

Соціалістичне об’єднання “Ліва опозиція” запрошує обговорити актуальні вимоги лівих, студентських та робітничих активістів, які можуть бути представлені на виборах до Київради 25 травня. 2 квітня (середа) о 20.00 у приміщенні за адресою вул.Басейна, 5-Б відбудеться обговорення блоку, присвяченого гуманітарній політиці – освіті, медицині та екології. Дані напрацювання підлягатимуть подальшому обговоренню в рамках асамблеї “Соціальна революція” та будуть покладені в основу програми змін

Колектив “Лівої опозиції”

Соціалістичне об’єднання “Ліва опозиція” запрошує обговорити актуальні вимоги лівих, студентських та робітничих активістів, які можуть бути представлені на виборах до Київради 25 травня. 2 квітня (середа) о 20.00 у приміщенні за адресою вул.Басейна, 5-Б відбудеться обговорення блоку, присвяченого гуманітарній політиці – освіті, медицині та екології. Дані напрацювання підлягатимуть подальшому обговоренню в рамках  асамблеї “Соціальна революція” та будуть  покладені в основу програми змін.

Соціалісти розглянуть напрями забезпечення доступу до реалізації базових прав громадян. Зокрема, розглядатимуться наступні питання:

1) Результати реформаторських експериментів у сфері охорони здоров’я у Києві для пацієнтів та медпрацівників. Як оздоровити столичну медицину? Як на місцевому рівні втілити гасло про безоплатність медицини?

2) Освіта: тендерні махінації, побори та інші елементи навчального процесу

3) Як захистити навколишнє середовище від інтересів бізнесу та споживацького підходу?

Нагадаємо, що вже відбулися обговорення, присвячені проблемам транспорту, ЖКГ і прямої демократії.

Довідково:
Учасники асамблеї “Соціальна революція” розглядають виборчу кампанію до Київради як привід продемонструвати можливість підзвітної громадянам, а не партійним босам, політики, а також для озвучування напрямків змін, які утвердять пріоритет суспільних інтересів над інтересами прибутку й особистої наживи.

Leave A Comment

НАША КНОПКА

ГАСЛО: Головний аналітичний сайт