НАРКОМ #10. Момент істини (?)

Найголовнішим питанням для нинішніх політичних лідерів опозиції є мовне. Проблема прем’єра Арсенія Яценюка у тому, що він рідко каже правду. Ось і зараз важко збагнути: чи дійсно настала зараз та сама рідкісна мить, коли в його устах звучить правда?

Найголовнішим питанням для нинішніх політичних лідерів опозиції є мовне. Проблема Віталія Кличко полягає у тому, що він мовить дуже мало. Олег Тягнибок, навпаки, часто говорить зайвого. А проблема нинішнього прем’єра Арсенія Яценюка у тому, що він рідко каже правду. Ось і зараз важко збагнути: чи дійсно настала зараз та сама рідкісна мить, коли в його устах звучить правда?

Нагадаємо, що серед забутих представниками його фракції ідей — скасування підвищення пенсійного віку для жінок, скорочення робочого дня до 6 годин, дозвіл на страйки для державних службовців… Тепер усе це “не на часі”.

Реалізуючи курс реформ в інтересах бізнесу (зокрема, приватизацію енергетики), Арсеній запевняє, що готовий ризикувати своїм рейтингом. Та хіба він його мав? Вбили рейтинг, так пошкодуйте країну!

РЕШТА НАРОДНИХ КОМІКСІВ

Leave A Comment

НАША КНОПКА

ГАСЛО: Головний аналітичний сайт