СОЦДЕМ: “Та пішли ви…”

Відомо, що самостійність органів місцевого самоврядування є пріоритетом розвитку нашої держави. Виконавчий орган Київської міської ради – Київська міська державна адміністрація – як відомо, завжди славилась своєю незалежністю, особливо від волі киян. Не відступаючи від традицій, КМДА провела пародію на діалог із мешканцями столиці стосовно підвищення плати за проїзд громадським транспортом.

Так, 26 грудня 2013 року було проведено “зустріч” з цього приводу, яка не мала жодних юридичних наслідків. Ліві активісти скористалися цим шансом, щоб висловити свою позицію і наполягати на проведенні громадських слухань. Перші особи КМДА чи то свідомо, чи випадково називали дану подію “слуханнями”. Вони обіцяли враховувати думку киян.

І ось 27 грудня ц.р. відбулось обговорення проекту “Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2014 рік”, де знову порушувалось питання про необхідність проведення саме слухань щодо вартості проїзду. Чиновники заявили, що підстав для цього вже нема, адже проводилась “зустріч”… На слух різниця наче й не помітна, але згідно Статуту територіальної громади м.Києва висловлені під час проведення слухань пропозиції є обов’язковими для розгляду Київрадою, тоді як “зустрічей” можна проводити скільки завгодно і значення вони ніякого не мають…

Далі чиновники почали форсовано готувати киян і навіть заявили, що розпорядження вже досі ніби-то прийняте і вступить в дію в січні, або в лютому 2014 року. З одних заяв і взагалі випливало, що рішення було прийняте ще навіть до проведення “консультацій” 26 грудня. При цьому “звільнена народом” КМДА наче не подавала останні кілька місяців ніяких ознак роботи, а мер міста Попов і взагалі був відсторонений від виконання обов’язків. Цікаво, що скажуть чиновники Мін’юсту – адже їм потрібно буде зареєструвати розпорядження КМДА про підвищення проїзду, якщо воно дійсно-таки було прийняте.

Тому кияни, вважайте, що вашу думку вже почуто! Щось не подобається? “Та пішли ви на три… гривні”, – ніби кажуть чиновники. Саме стільки коштуватиме проїзд, хоча і зазначається, що “реальна” собівартість проїзду в тролейбусах 3,5 грн., а в метро і взагалі 3,37 грн. Це із включенням прибутку на рівні 10% (!) та невизначеної корупційної складової. Залишається або змиритись, або єднатись і спробувати вплинути на ситуацію.

Як сказано, собівартість громадського транспорту у найбільшому місті України – 2,8 млрд. гривень. До речі, приблизно на таку ж суму зросте фінансування МВС згідно проекту Держбюджету на 2014 рік.

Leave A Comment

НАША КНОПКА

ГАСЛО: Головний аналітичний сайт