Новорічне привітання для Миколи Азарова від GASLO.INFO

Активісти соціалістичного об’єднання “Ліва опозиція” виконали пісню, присвячену прем’єр-міністру України Миколі Азарову. У такий спосіб вони привітали його з Новим роком. Музичне вітання було записане зусиллями творчої групи “ГАСЛА+”. Соціалісти спробували вказати на найбільш унікальні риси самого прем’єра, а також пояснити, чому спроби відправити його у відставку ще довго завершаться нічим

Колектив “Лівої опозиції”

Активісти соціалістичного об’єднання “Ліва опозиція” виконали пісню, присвячену прем’єр-міністру України Миколі Азарову. У такий спосіб вони привітали його з Новим роком. Музичне вітання було записане зусиллями творчої групи “ГАСЛА+”. Соціалісти спробували вказати на найбільш унікальні риси самого прем’єра, а також пояснити, чому спроби відправити його у відставку ще довго завершаться нічим.

“Наш прем’єр – по-своєму унікальна людина. Можна навіть сказати, парадоксальна. З одного боку він паразитує на народові, але у той же час із популістським артистизмом критикує впроваджувані ним самим реформи. Так, приміром, він заявляв, що піде підвищення пенсійного віку лише при продовженні тривалості життя. Але прогнозувати його відставку за нинішніх умов складно. Адже, критикуючи Азарова, опозиція дорікає йому, передусім, за його похилий вік або російськомовність. Це означає, що, скоріш за все, курс самих перетворень їх не лякає. Головна проблема із нашим прем’єром саме у тому, що він є печерним неолібералом, який впроваджує згубні реформи. Заради процвітання бізнесу було підвищено пенсійний вік, здійснюється приватизація залізниці, а в майбутньому нав’язуватиметься накопичувальна пенсійна система і рабський Трудовий кодекс”, – заявляють ліві активісти.

Зйомка проходила на заблокованій території біля Кабінету Міністрів України, а також під головним офісом Партії регіонів і завершилась майже без інцидентів.

Текст пісні:

На перший погляд злісний жлоб,
На владу гавка краще пса,
Реформи критикує в лоб,
Бо забуває, де він сам.

Азаров, Микола Азаров
У Кабміні. Сам при владі, в шоколаді.

Як ти країни патріот,
Такі як ти її піднімуть,
Лопату в руки і пішов,
А я поки посиджу тут.

Азаров, Микола Азаров
У Кабміні. Сам при владі, в шоколаді.

І як любий пенсіонер
Він згадує про пільги й газ:
Та знали би він скільки здер
На тих, хто їх потребував.

Азаров, Микола Азаров
У Кабміні. Сам при владі, в шоколаді.

Але його чмирять за вік,
А не тому що ліберал,
Тим часом нам усім гаплик,
Переживе нас цей аксакал.

Азаров, Микола Азаров
Мозок виніс. Сам при владі, в шоколаді.

Минулорічне вітання Президента України для GASLO.INFO: http://gaslo.info/?p=2861

Leave A Comment

НАША КНОПКА

ГАСЛО: Головний аналітичний сайт