СОЦДЕМ: Робота для “Свободи”

Знесення пам’ятника Леніну – стало єдиною успішною акцією націоналістичного крила Євромайдану. Тому ми закликаємо націоналістів перейти на наступний етап революції: валити постамент Батьківщини-Матері над Дніпром!

Невдалий штурм Банкової, події ночі на 10 грудня, коли «Свобода» не змогла втримати свою барикаду, доводять, що знесення пам’ятника Леніну – стало єдиною успішною акцією націоналістичного крила Євромайдану. Тому ми закликаємо націоналістів перейти на наступний етап революції: валити постамент Батьківщини-Матері над Дніпром!

Спрямувавши націоналістичну енергію поза межі центру Києва, протестувальники на довгий час зроблять Майдан і околиці значно приємнішим місцем для перебування нормальних людей, зможуть перепочити від вигуків «Слава нації!» та «Україна понад усе!» та убезпечаться від наслідків махачу свободівців із «Беркутом».

Не треба забувати і про користь для самих націоналістів – адже завалити таку велику споруду – неабике завдання для інженерного мислення, успішне розв’язання якої матиме надзвичайну користь для юних умів. Хтозна – може після такої розумової вправи вони зрозуміють й інтелектуальну ущербність своєї ідеології?..

Leave A Comment

НАША КНОПКА

ГАСЛО: Головний аналітичний сайт