ЗАХАР ПОПОВИЧ: “Слава Україні!.. Ми готові голосувати за проект комуністів”

Як відомо, сьогодні парламент провалив голосування за відставку Уряду.
У наведеному у заголовку фрагменту виступу пан Арсеній Яценюк, звісно, мав на увазі не комуністів, а фракцію КПУ, яка тягне Україну до Митного Союзу з Росією, але справа не в цьому. Проблема правих опозиціонерів в тому, що заради своїх політичних комбінацій вони ладні продати Україну кому завгодно. Хоча це скоріше не їх проблема, а усіх нас. Адже жоден з опозиційних лідерів не піднімав на Євромайдані соціальні гасла, на яких власне КПУ і в’їхала до ВР. Навіть “свободівці”, які використовували перед виборами фактично адаптовану для західноукраїнського електорату версію КПУшних соціальних гасел, під час Майдану забули про них. В арсеналі правої опозиції були лише заклики підписати неоднозначну Угоду про Асоціацію з ЄС, які чомусь постійно супроводжувалися шовіністичними заклинаннями про Україну «понад усе» (за останнє нацистське гасло в більшості країн ЄС можна легко потрапити у буцигарню через однозначну асоціацію з гаслом Deutschland über alles з епохи Німеччини “відповідного” періоду). Це до питання про «європейські цінності».

Масовий народний рух проти кримінальної олігархічної влади систематично вичищали від актуальних для людей гасел, зводячи все до уявного «європейського вибору». При цьому різниця між партійним і «громадянським» майданом, насправді, була зведена до того, що одні намагалися щосили європеїзувати Віктора Януковича та змусити людей до чолобиття та приниження перед вдалою, скиглячи «Під-пи-ши!», а праві партійні лідери боролися за право самим під-пи-сати ЗСТ ЄС та під-ли-затися до МВФ, щоб самим потім ділити відповідні кредитні кошти. При цьому ніяка «євроінтеграція» (принаймні, в тому, що не стосується конкретно кишені), а тим паче «європейські цінності» їх ніколи і не цікавили. Цікавили портфелі та можливість самим стати до керма фінансових потоків, які, незважаючи на кризу в країні, ще не до кінця висохли.

Лідери партійного Євромайдану ладні були підтримати постанову, в якій чорним по білому написано: «…враховуючи, що Кабінет Міністрів України… підготував завідома невигідну для держави угоду про асоційоване членство і вступ України в зону вільної торгівлі з ЄС. Верховна Рада постановляє: висловити недовіру Кабінету Міністрів». Звісно регіонали їх досить красиво «кинули» з голосуванням, але це жодним чином не дезавуює проголошену правими відмову від євроінтеграції.

Азаров не йде у відставку, але готовий виконати головну вимогу, яка найчастіше озвучувалась на Євромайдані: "Слава Україні!"

Фактично, Євромайдан втратив умовно-європейський характер ще тоді, коли його було захоплено правими партійними лідерами, які не тільки усували з нього лівих, але і перетворили акцію на трибуну для проголошення ганебних для кожного українця шовіністичних гасел.

Сьогоднішній, так званий «партійний майдан», який відгородився від людей ледве не колючим дротом та запровадив тоталітарну партійну дисципліну, втратив навіть формальне право на приставку “Євро-”. Праві партайгеноссе мають нахабство називати будь-які опозиційні акції, які проходіть за межами обнесеного ними колючим дротом загону – провокаціями. На їх думку – ми бидло, яке треба тримати в стійлі поки вони вирішуватимуть свої бізнес проблеми зі спонсорами-олігархами? Звісно, у подіях навколо Євромайдану були провокатори. Ми можемо назвати найбільш цинічних з них – це Тягнибок, Яценюк та Кличко, які сьогодні зрадили Євромайдан та намагаються у своїх власних цілком прагматичних цілях користуватися нашим щирим гнівом проти олігархічної влади та політики!

Leave A Comment

НАША КНОПКА

ГАСЛО: Головний аналітичний сайт