СОЦДЕМ: “мрії зАбуваються”

Наталія Королевська вже забула про свою мрію подолати заборгованість із зарплат. Борг економічно-неактивних підприємств вона пропонує просто аннулювати

Колектив “Лівої опозиції”

Міністр соцполітики Наталія Королевська вже забула про свою мрію подолати заборгованість із зарплат. Або ж вона так щиро «мріяла»…

Як відомо, такий намір вона неодноразово озвучувала, називаючи цю проблему серед найпріоритетніших. Буквально нещодавно вона заявила, що доробила законопроект про фонду гаратування зарплат, який уможливить виплати працівникам збанкрутілих підприємств.

Як відомо, це вже не перша редакція законопроекту. Попередня версія, згадувана на нашому сайті, передбачала виплату компенсації у розмірі 4,5 мінімальних зарплат працівникам підприємств, що збанкрутували починаючи з 2001 року. Тоді як документ у редакції від 6 листопада встановлює, що навіть цю скромну суму отримають ті, хто працював не менше трьох місяців на підприємстві. А згідно прикінцевих положень, законопроект поширюється лише на грошові вимоги до роботодавців-банкрутів, ліквідованих після набрання чинності цим Законом. Півмільярдний борг економічно-неактивних підприємств вона пропонує просто аннулювати. Не виключено, що до моменту прийняття Закону будуть ліквідовані й інші великі боржники – такі як “Аеросвіт”.

Здавалось би рядова проблема заборгованості у короткий час обернулась на «кризову ситуацію». Чергова хвиля кризи, як ми звикли вважати, до нас ще не дійшла. Борг був і раніше. Просто тепер влада, вочевидь, усвідомила, що ресурс для погашення соціальних конфліктів вичерпався. Попереду – епоха потрясінь і лише імітація бурхливої роботи здатна утримати народ від вияву невдоволення.

На думку активістів “Лівої опозиції”, найбільш простий спосіб добитись упевненості у завтрашньому дні – боротися за соціалізм. Лише коли економіка перейде під контроль самих працівників ми позбавимось залежності від брехливих пояснень і обіцянок капіталістів.

мрії зАбуваються: БОРГИ ВІДМІНЯЮТЬСЯ

Leave A Comment

НАША КНОПКА

ГАСЛО: Головний аналітичний сайт