Найкращі плакати проти “антипіратського Закону”

Плакати у чудовій якості, підготовлені в рамках інформаційної кампанії проти “антипіратського Закону”. Зокрема, вони ілюструють непропорційність санкцій за порушення в Інтернеті, а також наголошують на необхідності захисту завоювань трудящих у сфері файлообміну.

Петиція проти “антипіратського Закону”: http://petitions247.com/ukrpiracy

Повний текст експертизи, надісланий розробникам: http://gaslo.info/?p=4113

«Не лякає так садист, як пірат-рецидивіст»

«Не лякає так садист, як пірат-рецидивіст»

Здоров’я громадян цінуватиметься менше, ніж авторські права. Штрафи за такі злочини, як побої та мордування, незаконне проведення дослідів над людиною, а також насильницьке донорство буде меншим, аніж “сприяння піратству”. У випадку прийняття «антипіратського» Закону, працівник компанії-провайдера може бути підданий штрафу за несвоєчасне блокування сайту з піратським контентом у розмірі до 17 000 гривень. А якщо він вдруге допустить це порушення, то як “пірат-рецидивіст” буде покараний штрафом до 34 000 гривень!

«Гірше ядерних ракет — наш піратський Інтернет»

«Гірше ядерних ракет — наш піратський Інтернет»

У випадку прийняття «антипіратського» Закону, працівник компанії-провайдера може бути підданий адмінштрафу за несвоєчасне блокування сайту з піратським контентом у розмірі до 17 000 гривень. Парадоксально, але незаконне виготовлення будь-якого ядерного вибухового пристрою чи пристрою, що розсіює радіоактивний матеріал і може спричинити загибель людей, передбачає штраф до 11 900 гривень (стаття 265-1 Кримінального кодексу України).

Отже, законодавець виходив з того, що діяння у сфері інтелектуальної власності мають більшу суспільну небезпечність, аніж виготовлення компонентів для ядерної ракети. Чудова ілюстрація зміни пріоритетів під впливом ринкової логіки! Висновок напрошується лише один — ми живемо в світі, який швидше доведе себе до самознищення, аніж піддасть сумніву право одиниць на отримання прибутків

«Не годуєщ корпорацій? Сайт закриють як піратський!»

«Не годуєщ корпорацій? Сайт закриють як піратський!»

Заблокуємо “антипіратський Закон”, поки він ще не заблокував наші улюблені сайти!

«Піратство – школа комунізму»

«Піратство – школа комунізму»

Свого часу Володимир Ленін назвав профспілки “школою комунізму”. Подальша бюрократизація профспілок змусила частково переглянути це гасло: не всі профспілки однаково “корисні”. Тоді як Інтернет-піратство здатне наблизити суспільство вже сьогодні до усвідомлення необхідності вільного обміну благами і здатне поставити под сумнів цінність права власності!

«А від Дніпра до Карибських морів – наших піратів ніхто не топив»

«А від Дніпра до Карибських морів – наших піратів ніхто не топив»

За статистикою Business Software Alliance, в Україні найвищий рівень піратства у світі – 84% софта (в середньому по країнах – 42%). Ми сподіваємось, що навіть ця цифра – це ще не межа. Тому побажаємо успіхів нашим борцям за волю файлообміну у боротьбі з імперіалістичним копірайтом!

«Вільний ринок блокує вільний файлообмін»

«Вільний ринок блокує вільний файлообмін»

Парадоксально? Але ж правда!

Leave A Comment

НАША КНОПКА

ГАСЛО: Головний аналітичний сайт