ПІРАТСТВО: сайт закриють за це ВІДЕО

У випадку прийняття “антипіратського Закону” кожен сайт, який розмістить дане відео, буде заблоковано. Документ порушує принцип рівності громадян, ускладнює доступ до інформації та запроваджує невиправдано жорсткі покарання.

Серед іншого, документ дозволяє блокувати сайти протягом 3-5 днів на підставі того, що вони ніби-то порушують авторські права. Допускається закриття цілого сайту, якщо блокування окремих його сторінок виявиться технічно-неможливим. При цьому скаржник не повинен доводити наявність у нього авторських прав, що спричинить закриття сайтів без належних правових підстав. Працівники сервісних служб (провайдерів) нестимуть адміністративну відповідальність (штраф до 17 тис. грн.) за те, що вчасно (протягом двох днів) не заблокують сайт-”порушник”. Цей штраф є вищим, аніж покарання за наступні злочини, передбачені Кримінальним кодексом України: Стаття 126 (Побої і мордування); Стаття 154 (Примушування до вступу в статевий зв’язок); Стаття 265-1 (Незаконне виготовлення ядерного вибухового пристрою).

Документ фактично запроваджує “презумпцію вини” власника сайту та поширюється навіть на випадки некомерційного розповсюдження об’єктів інтелектуальної власності. Повноціниий доступ до Інтернету матимуть лише заможні громадяни.

Петиція проти внесення до парламенту “антипіратського Закону”: http://www.petitions247.com/ukrpiracy

Повний текст експертизи, надісланий розробникам: http://gaslo.info/?p=4113

Facebook: https://www.facebook.com/pirates.ua

ВКонтакте: http://vk.com/ukrpiracy

Leave A Comment

НАША КНОПКА

ГАСЛО: Головний аналітичний сайт