СОЦДЕМ: Кинув зігу — бачу фігу

Парламентські націоналісти та їх прихильники готові бачити у проявах фашизму будь-що, окрім власне фашизму

Колектив “Лівої опозиції”

Парламентські націоналісти та їх прихильники готові знайти обґрунтування для будь-якої витівки. У проявах фашизму, таких як вітання «зіг хайль» вони здатні бачити будь-що, окрім власне фашизму. Коли брехня про «штраф ФІФА за портрет Бандери» стала очевидною, «зігуючі» «патріоти» почали шукати, як пояснити наявність «неспортивних» атрибутів на стадіоні. Так, можна почути, що, імітуючи мавп’ячі звуки, українські фани підтримували темношкірого гравця. А, здійснюючи нацистське вітання, молодики лише вказували в бік воріт опонентів…

Упередженість представників FARE наводять те, що він колись був уболівальником клубу «Арсенал». Тоді як стаття Євгена Карася — помічника народного депутата від ВО «Свобода» Андрія Іллєнка — повинна розглядатись у якості істини в останній інстанції. Згодом навіть сайт, завдяки якому пішла профашистська інтерпретація подій, передрукував новину про дійсні підстави санкцій.

Але лякає, звісно, є знущання над читачами, а зближення неонацистів та “великої політики”. Вітчизняні праворадикали, вочевидь, не можуть принести жодної користі у парламенті, тому займаються надалі тим, чим звикли — провокаціями та їх виправданням. На разі вони докладають зусиль для повного змішування фашизму і патріотизму. Навіщо? Аби реальним актам фашистського терору знайшлося патріотичне виправдання. Найгірше те, що ми сперечаємось про те, чи був фашизм на матчі збірної, з тими людьми, які в принципі не вважають нацизм чимось поганим.

Смішно, але за словами «свободівців», проти України чиниться «спецоперація» з метою зірвати підписання Угоди про Асоціацію з ЄС. Вони вбачають у цьому, звичайно, руку Москви. При цьому запевняють, що загрозу становить не расизм, а боротьба з ним. За аналогією можна зробити висновок, що стати цивілізованішою країною нам заважає не корупція, а її викриття. А може «рука Москви» — це рука тих, хто кидає руку у римському вітанні і матеріалізує фантазії про український фашизм? Тим не менше, звертати увагу на окремі логічні помилки ультраправих не варто — адже помилковою є ідеологія у цілому.

По центру - Євген Карась ("Вортекс"), член ВО "Свобода"

По центру - Євген Карась ("Вортекс"), член ВО "Свобода"

Leave A Comment

НАША КНОПКА

ГАСЛО: Головний аналітичний сайт