ЗАХАР ПОПОВИЧ: “«Карпати» знову програють футбол”

Встановлено винуватців трагічної долі львівського клубу. Ними виявилися два київських журналіста, які підступною хитрістю змушували фанатів «Карпат» використовувати нацистську символіку

Встановлено винуватців трагічної долі львівського клубу “Карпати”. Мало того, щоб клуб сповз у другу десятку Української прем’єр-ліги, він ще й постійно піддається надуманим звинуваченням у Європі.

Винуватцями виявилися два київських журналіста, які підступною хитрістю змушували фанатів «Карпат» використовувати нацистську символіку та, за неперевіреними даними, зрадливо фотографували беззахисних фанів у моменти їх приватного, сказати б, інтимного єднання з командою – під час матчів на трибунах стадіонів (є підозри, що фани фотографувалися самі). Ніхто не з’ясовував і роль цих двох у скандалі — достатньо лише те, що Євген Карась їх обґрунтовано підозрює в наявності антиукраїнських поглядів. Немає сумнівів, що якби не провокаторська діяльність цих злодюг ніхто з представників UEFA нізащо не помітив би ані емблеми дивізії SS «Галичина», а тим більше десятиметрового портрету провідника ОУН Степана Бандери. І кому зрештою різниця, що штраф у 50 тисяч гривень накладало не звинувачуване UEFA, а «рідна» ФФУ? (На жаль, будь-яких доказів того, що провина полягала саме у появі Бандери, а не руни “зіг” або свастик, нема.)

Підступність київських журналістів проявилася ще і в тому, що один із них, як виявилося, навіть свого часу організував у Києві марш «За УПА проти сталінізму та гітлеризму!». Навіщо вони туди власне прийшли? Звісно, що з метою побачити, як виглядає червоно-чорний прапор і передати світлини ворогам України (адже ворогам-то і на думку не спадало, яким чином ідентифікує себе мирний український визвольний націоналізм).

Більше того, вражі сини мають нахабство постійно нагадувати деяким націоналістам, що лизання дупи гітлерівцям під час другої світової війни і українська справа – це дещо різні речі. Наприклад, що Гітлер, якого чомусь так поважають деякі «свободівці», не вважав українців за людей. Але українські герої на те й герої, що їх критикувати заборонено. Кажуть, канадський історик українського походження Джон Пол Химка у статті про львівський погром 1941 року, спираючись на документальні джерела, стверджує, що масове знищення євреїв у Львові було організовано та виконано не німцями, а саме ОУНівцями (звісно, при потуранні німецьких нацистів). Наші національні герої під час здійснення військових злочинів навіть забули було про те, що німці щойно веліли засунути їм язика в дупу з приводу незалежності України… Але досить історії (тим більше, написані ворогами України). Давайте повернемося до сьогоднішніх героїв!

Переклад зроблений, мабуть, для одного із західних фондів, які здійснюють моніторинг проявів антифашизму на стадіонах

Платний співробітник неонацистської політичної партії ВО «Свобода» Євген Карась на прізвисько «Вортекс» здійснив гігантську роботу! Незважаючи на обмежений бюджет дослідження, низьку зарплату у партії та дефіцит часу через необхідність з’являтися іноді у НаУКМА, де партія оплатила його навчання журналістиці, йому вдалося з’ясувати буквально сенсаційні факти. Виявилося, що Віталій Дудін, наприклад – вболівальник київського клубу «Арсенал»! При цьому, хоча й не має стосунку до мережі FARE, відверто дозволяє сумніватись у доцільності використання символів Третього рейху під час футболу. Агентам Карася вдалося навіть зафотографувати його на трибуні стадіону. О боже! – з шарфом, на якому написано «Арсенал» і, найстрашніше, з якоюсь емблемою антифашистів. Гірше того, вдалося відшукати фото Дудіна студентських років – на якому він сфотографований на фоні якогось чорного полотна з червоною зіркою… Отже є серйозні підстави вважати, що він мав справи з якимись анархістами, а то й гірше – націонал-комуністами… Останнім цвяхом – є фото, на якому Дудін намагається взяти інтерв’ю у Сергія Тігіпка, щоб задати йому прямі питання про антисоціальні реформи уряду (про це навіть є відео). З усього цього робиться аргументоване припущення: скоро заборонять вишиванки. Маємо доповнити автора — скоро в Україні заборонять продаж карасів.

Всі ці три фото, складені зібрані нашим вертухайлом, ой вибачте, Вортексом у коллаж, повністю викрили перед світом зрадницьку сутність Дудіна, як агента впливу, який:

  1. Ходить на футбол, і не вивішує портрети зрадників українського народу і виступає проти того, аби інші ганьбили українську націю есесесівськими емблемами.
  2. Має національну гордість і при цьому має соціалістичні переконання.
  3. Спрямовує в міру сил боротьбу проти капіталістичної олігархії, а не фанатів інших клубів (навіть тих, хто по дурості «зігує» на стадіонах, намагаючись цим, мабуть, переконати європейських нацистів в своїй неповноцінності та згоді залишатися рабами другого сорту, як і було передбачено гітлерівською ідеологією).
  4. Персонально спустошує недоторканний запас Української Нації — казну футбольної олігархії (бо більше, окрім нього, вигаданого «фашизму» ніхто й в очі не бачить, тим більше під час матчів)

І де ви бачите фашизм у виконанні фанів "Карпат" і "Динамо"? У "неполіткоректному" кольорі мікро-автобуса?

Отже все ясно! Дійсно, в кого тепер можуть бути сумніви, що з усуненням Дудіна «Карпати» перестане штрафувати UEFA, а на зекономлені гроші вони зможуть купити таких саме проворних темношкірих гравців, як «Динамо» (Київ) і виграти всі чемпіонати!

P.S. Незважаючи на усі фактичні неспівпадіння, цінність статті полягає також і в тому, що вона виступила чудовим тестом на логіку. Публікація змушує відповісти на питання: проблемою є сучасний фашизм чи протидія йому? Якщо ви вважаєте себе патріотом, то відповідь для вас очевидна! А якщо ні, то вони йдуть до вас!

P.P.S. Як виявилось 27 вересня ц.р., представники ФІФА все ж таки  оштрафували Україну і при цьому, звісно, не зазначали серед порушень портрет зі Степаном Бндерою. Причиною стали рімські вітання (“зіг хайль”), “мавпячі вигуки” на адресу темношкірих гравців та емблема SS “Галичина”.

Стаття експерта Павла Клименка “Хто насправді винен у можливому покаранні збірної – правозахисники чи расисти”

Leave A Comment

НАША КНОПКА

ГАСЛО: Головний аналітичний сайт