Місто Лева першим побачило “Українського Троцького”

12 вересня 2013 року, незважаючи на провокації, у Львові відбулась презентація книги «Український Троцький. Тексти Лева Троцького про Україну». Через неабиякий резонанс захід зібрав близько 50 учасників. Під час презентації книги до зали увійшли близько 20-ти молодих бойовиків, серед яких присутні впізнали футбольних фанатів «Карпат» з відомого фанатського угруповання «Pride»

Колектив “Лівої опозиції”

12 вересня 2013 року, незважаючи на провокації, у Львові відбулась презентація книги «Український Троцький. Тексти Лева Троцького про Україну».

Під час презентації книги до зали увійшли близько 20-ти молодих бойовиків, серед яких присутні впізнали футбольних фанатів «Карпат» з відомого фанатського угруповання «Pride». Це угруповання відоме тим, що є найбільш ідейно та організаційно близьким до ВО «Свобода» та депутата Юрія Михальчишина. Зокрема, серед фанатів було помічено охоронців Михальчишина.

Спочатку провокатори сіли в кінці зали і намагалися зірвати захід включивши музику зі своїх мобільних телефонів, голосними вигуками, нецензурною російською лайкою. Сторони обмінялися репліками. На місце проведення презентації прибула міліція.

На адресу трьох учасників – Захара Поповича, Василя Черепанина та Андрія Мовчана – персонально виголошувались погрози, мовляв вони ризикують власним здоров’ям, презентуючи у Львові «Українського Троцького». Незважаючи на шум та погрози, презентація продовжилася й успішно відбулась. Більша частина новоприбулої молоді почала уважно слухати. Були навіть прохання говорити голосніше. Презентація завершилася тільки після того, як представники «Лівої опозиції» Захар Попович та Андрій Іщенко відповіли на всі питання присутніх. Через неабиякий резонанс захід зібрав близько 50 учасників.

На завершення молоді хулігани привітали видання Л. Троцького українською піснею і гучними оплесками. Після завершення презентації багато хто з присутніх придбав книжку.

Андрій Мовчан подарував футбольним фанам примірник часопису «Спільне», присвячений політекономії расизму. Нажаль, незважаючи на донесену інформацію, деякі з молодих фанів не втрималися і попрощалися, традиційно “зіганувши”. Отже, на нас ще чекає кропітка виховна робота.

До праці!

П.С. Як повідомляє Центр візуальної культури, поведінка міліції та Оргкомітету форуму фактично уможливила зрив заходів, запланованих після презентації “Українського Троцького”. “Власник піцерії, де проходив захід, відмовився надавати приміщення для проведення запланованих на цей же день презентацій Центру візуальної культури журналу «Політична критика» та мистецького видання «Українське тіло», оскільки, за його словами, вони становлять потенційну загрозу для його закладу. Оргкомітету Форуму видавців, який знайшов інше приміщення для наступних презентацій, чомусь не вдалося навіть розмістити оголошення про ці зміни в програмі на своєму сайті”, – зазначено у релізі. Через непоінформаність публіки провести наступні заходи у запланованому форматі не вдалося. Такий поворот подій не є дивним, оскільки перевага неонацистів, особливо, у західних регіонах і так є загальновідомою. Тим не менше, всі ліві повинні усвідомлювати важливість роботи у публічній сфері, тим більше, коли нацисти не здатні нічого протиставити, окрім кулаків. Тим більше, що така робота ведеться вже не “з нуля”. І вперше заявлена гучна позиція українських лівих на Форуму видавців у Львові – чергове цьому свідчення.

Повний текст релізу: http://pomidor.blox.ua/2013/09/Neonatsisti-namagalisya-zirvati-prezentatsiyi.html

Фото львівських хуліганів:  http://pomidor.blox.ua/2013/09/Misto-Leva-pershim-pobachilo-ldquoUkrayinskogo.html

Leave A Comment

НАША КНОПКА

ГАСЛО: Головний аналітичний сайт