СОЦДЕМ: Міліція, поліція…

Втручання псевдо-опозиційних політиків повністю перетворило «Врадіївську ходу» на псевдо-протест. Усі їхні вимоги намагалися звести до гасла: «Україні — європейську поліцію»

Колектив “Лівої опозиції”

Втручання псевдо-опозиційних політиків повністю перетворило «Врадіївську ходу» на псевдо-протест. Громадяни Врадіївки Миколаївської області, що вийшли на Київ виступити проти міліцейського свавілля, передбачувано потрапили в пастку.

Їх протест майже одразу був перетворений на бенефіс парламентських партій, які у відчайдушних спробах підвищити рейтинг вдавались до «штурмів» РВВС (і покидали місце, як тільки громадяни висловлювали невдоволення прапороносцями). Їх протест намагались дискредитувати своєю присутність відверті маргінали на кшталт Соціал-національної асамблеї, яка проголошує «расову війну» у дусі Адольфа Гітлера. На них (щоправда, невдало) намагались заробити — було обнародувано відео, в ході якого ініціатор штурму Святошинський райвідділку погодився за $100 тис. «утихомирити» протест. Нарешті, усі їхні вимоги намагалися звести до гасла: «Україні — європейську поліцію». Усвідомлюючи перелічені фактори, влада наважилась сьогодні розігнати протест “врадіївців” на Майдані Незалежності.

Ніхто з опозиційних сил не говорить про знищення відчужених від народу силових відомств, а ультраправа “Свобода” навпаки виступає за розширення підстав для переслідування громадян – зокрема, на основі їх “неукраїнського” походження чи поглядів.

Символічно, що вчора «європейська поліція» силоміць розігнала протестувальників у Мадриді. Яка в біса різниця під якою вивіскою громадян будуть бити на вулицях за їхні ж гроші?

Корінні зміни повинні полягати не лише у виборності правоохоронців, а й у ліквідації системи. Саме існування соціальної нерівності призводить до виборності репресій. «Буржуям — все, а іншим — закон», — так можна перефразувати стародавню сентенцію на новий, капіталістичний лад.

Окрім цього, потрібно створювати умови для знищення існування окремої правоохоронної системи як армії найманців держави — функції з підтримання порядку повинні виконувати самі озброєні громадяни.

Тому без існування політичної сили, готової відстоювати соціальні інтереси народу та боротись за масштабні соціалістичні перетворення, громадяни будуть приречені бігати по замкненому колу перейменувань та інших декоративних змін.

Leave A Comment

НАША КНОПКА

ГАСЛО: Головний аналітичний сайт