СОЦДЕМ: “Інвестор прийде…”

Влада Тернополя, очолювана мером-«свободівцем» Сергієм Надалом, доклала зусиль до розвалу житлово-комунального господарства, а тепер пропонує передати весь комплекс ЖКГ в приватні руки, шукаючи гідних «інвесторів»

Колектив “Лівої опозиції”

Поки нардепи-«свободівці» піаряться на телебаченні, а їхня молодіжка безкарно б’є профспілкових і лівих активістів, у Тернополі йде рутинна робота. У спокійній обстановці націоналісти здійснюють дерибан комунального майна за класичними неоліберальними рецептами. Влада Тернополя, очолювана мером-«свободівцем» Сергієм Надалом, доклала зусиль до розвалу житлово-комунального господарства, а тепер пропонує передати весь комплекс ЖКГ в приватні руки, шукаючи гідних «інвесторів», «спонсорів» та «господарів».

Своїми планами С.Надал поділився у відвертому інтерв’ю для журналу «Бизнес» від 4 лютого 2013 року: «Поки все це не буде в приватних руках і поки ми не вийдемо за рамки радянських стереотипів, позитивних змін чекати не варто. Ми вже 20 років живемо в ринкових умовах, а комунальне господарство залишилося ще з часів Радянського Союзу, і при цьому люди хочуть отримувати ідеальні послуги, але нічого за них не платити!». Також він пишається тим, що «свободівці» «вперше в Україні зробили механізовану чистку вулиць»: «Машина хоч і дорога, але обходитися дешевше, ніж утримання великої кількості двірників. Коммунальное господарство має бути рентабельним, прибутковим, воно зобов’язане заробляти гроші». І, дійсно, навіщо зменшувати кількість чиновників, якщо можна звільнити двірників? (Як виявилось, звільнення двірників дозволило придбати не лише машину для прибирання снігу, але й… гарну машину для пересування засніженим містом!)

«Що стосується комунальних господарств, то моя позиція незмінна: поки це не буде приватна власність — порядку не буде», — твердить націоналіст. При цьому, звичайно, не говориться про те, що приватизація ЖКГ означатиме зростання тарифів і катастрофічне погіршення життя для незаможних у своїй більшості українців.

Цікаво, що з програми ВО «Свобода» пункт про реформування ЖКГ на ринкових засадах сором’язливо прибрали… Тим не менше, в Інтернеті не складно знайти попередні редакції програми. Чи варто казати, що декларації про забезпечення безкоштовної медицини і освіти – це фікція? Не сумнівайтеся, вони знайдуть аргументи для того, щоб передати і ці сфери найкращим представникам нації.

Кожен, хто виступить проти такої влади — обов’язково буде оголошений «зрадником нації». Якщо ви визнаєте свої помилки перед Партією, то, можливо, вам вдасться уникнути кривавої розправи.

Новітні піночети, подібно Віктору Януковичу розуміють: підтримувати антилюдську ідеологію вільного ринку можна лише тоталітарними методами та насильством.

Leave A Comment

НАША КНОПКА

ГАСЛО: Головний аналітичний сайт