Новорічне вітання Президента для GASLO.INFO

Вашій увазі пропонується звернення Президента України  до народу з нагоди Нового року, записане зусиллями творчої групи “ГАСЛА+” для сайту GASLO.INFO. У цьому відео повідомлено про основні досягнення 2012 року, підведено підсумки нової соціальної політики, а також виконано урочисту пісню

Колектив “Лівої опозиції”

Вашій увазі пропонується звернення Президента України  до народу з нагоди Нового року, записане зусиллями творчої групи “ГАСЛА+” для сайту GASLO.INFO. У цьому відео повідомлено про основні досягнення 2012 року, підведено підсумки нової соціальної політики, а також виконано урочисту пісню.

“Українська влада виставляє у якості своїх досягнень корупційну аферу під назвою “ЄВРО-2012″ та всеукраїнський підкуп населення під назвою “вибори”. Тому не дивно, що після таких псевдодосягнень влада може зарахувати собі в актив і проведення гучного концерту Мерліна Менсона у Києві. А після симуляції антикризової економічної політики влада законно може пишатись і відверненням кінця світу”, – так зрозуміли звернення активісти “Лівої опозиції”.

Повідомляється, що міліціонери поблизу Адміністрації Президента безуспішно намагались перешкодити зйомці звернення глави держави для сайту GASLO.INFO.

Leave A Comment

НАША КНОПКА

ГАСЛО: Головний аналітичний сайт